Strona główna News Zasięg Stan sieci Wsparcie techniczne Ceny/Promocje Download Poczta Kontakt
Serwis w domu klienta
Usługi hostingowe najwyższej jakości!
Uruchomiliśmy serwery świadczące usługi hostingowe. Połączyliśmy wydajność nowego łącza do internetu z wydajnością najnowszych komputerów firmy Intel. więcej... »

Nowe pakiety z okazji 15-lecia firmy!
Z okazji 15-lecia działalności na rynku informatycznym wprowadzamy nowe, promocyjne pakiety. Mają one charakter przełomowy, gdyż oprócz zwiększonych przepustowości łączy, oferujemy naszym klientom dodatkowe usługi w zakresie hostingu. więcej... »


Zasięg

    Posiadamy najlepszą ofertę dla klientów potrzebujących dobrego połączenie z internetem za niewygórowaną cenę. Posiadamy rozbudowaną sieć dostępową, której szkielet w całości jest oparty o łącza radiowe pracujące w paśmie 5GHz w standardzie 802.11a o przepustowości do 108MBit/sek. Kilkadziesięt punktów dostępowych w technologii zarówno 802.11g(b) jak i 802.11a zapewnia bezproblemowy i wydajny dostęp do internetu dla wszystkich chętnych na terenie działania naszej sieci.
    Zapewniamy łącza radiowe i kablowe o wysokiej przepustowości. Opcjonalnie w ramach usługi zapewniamy wydzielony kanał o gwarantowanej przepustowości i podwyższonych parametrach w celu zapewnienia wystarczających warunków do prowadzenia konferencji audio/video przez internet. Każdy dostaje u nas za darmo adres e-mail, a także domenę i miejsce na serwerze dla umieszczenia własnej strony www (adres jest ustalany z użytkownikiem). Istnieje również możliwość przekierowania zewnętrznego portu TCP/UDP lub uzyskania publicznego (zewnętrznego) adresu IP.
    Punkty dostępowe rozmieszczone są w następującym terenie:
Krosno, Białobrzegi,
Turaszówka, Ustrobna, Bratkówka, Odrzykoń,
Polanka, okolice lotniska, Tłoki, Świerzowa, Szczepańcowa,
Suchodół, Głowienka, Wrocanka,
Równe, Wietrzno,
Łęki Dukielskie, Kobylany, Myszkowskie,
Sulistrowa, Draganowa, Makowiska, Sośniny, Nienaszów,
Nadole, Teodorówka, Iwla, Głojsce,
Cergowa, Dukla,
    Nazwy (SSID) obsługiwanych przez nas punktów dostępowych są następujące:
ENERGINT ENERGINTV ENERGINL1 ENERGINL2 ENERGINL3 ENERGING
FOX_TURASZOWKA FOX_TURASZOWKA2 FOX_USTROBNA FOX-POLANKA FOX-DECOWSKIEGO FOX-BCH FOX-BOX FOX-PRUSA FOX_LINK_G FOX-NET_G FOX_GLOWIENKA FOX_GLOWIENKA_H FOX_SUCHODOL FOX_LINK_F FOX_LINK_FFF FOX_534 FOX_DUKLA FOX_DUKLA_602-535865 FOX-CERGOWA FOX_ROWNE FOX_WIETRZNO FOX_WIETRZNO2 FOX_LEKI_SP FOX_LEKI_G FOX_KOBYLANY FOX_SULISTROWA FOX_DRAGANOWA FOX_DRAGANOWA2 FOX_GLOJSCE
LINKSYS LINKSYS2 LINKSYS3 LINKSYS4 LINKSYS5
FOX-5-POLANKA FOX-5
Copyright www.energint.net © 2007